SPORT, OBČANSTVÍ, KOMUNITA,

pátek: 16.30-18.00

úterý: 17.-18.30

pátek: 17.30-19.00

věkové kategorie a kdy trénujeme?

basketbal

Sokol přináší sport pro každého bez rozdílu věku a příjmu. Rozvíjí tělesnou zdatnost svých členů i ostatních. Pohyb považuje za součást zdravého životního stylu. Lidem pomáhá nacházet v po hybu radost.

Basketbal, česky též košíková, je kolektivní míčový sport, ve kterém se dva týmy s pěti hráči na hřišti snaží získat co nejvíce bodů vhazováním míče do obroučky basketbalového koše a zabránit protihráčům, aby body získali.Basketbal patří mezi nejrozšířenější týmové sporty na světě.

Naše tréninky jsou zaměřeny na všestranný pohybový rozvoj dětí a nácvik základních basketbalových dovedností jako jsou přihrávky, dribling, střelba na koš atd.

Ota Rotrekl

Vedoucí trenér

Avenir Light is a clean and stylish font favored by designers. It's easy on the eyes and a great go to font for titles, paragraphs & more.

David Zimmerman

Trenér oddílu basketbalu

Na amatérské úrovni se věnuje basketbalu více jak 20 let.

Licence TB-I (trenér dětí do 10-ti let).

Petr tutko

Vedoucí oddílu

Zajišťuje organizaci a realizace zápasů.

Basketbal hrál ještě jako teenager pod vedením Oty Rotrekla.

„Hru považuji za jeden z nejinteligentnějšch kolektivních sportů a v Babicích je spousta šikovných dětí, které bychom rádi v našem oddíle přivítali“

trenéři basketu

Tělocvična

SPORTY