SPORT, OBČANSTVÍ, KOMUNITA,
OSOBNOST, LASKAVOST.

zápasení

Silové zápasení ve volném stylu inspirované řecko-římským zápasem. Kroužek je zaměřen na silový trénink a kondici. Současně rozvíjíme obratnost a rychlost.

Hlavním cílem hodiny je posilování a možnost nechat děti vydovádět se formou hry. Závěr hodiny je ukončen zápasem.

HISTORIE

Zápasení vzniklo z původního kroužku všestrannosti, který vedla Mirka Streitová a po ní se vedení ujala Petra Prchalová. Současný trenér Radek NotorixStreit po Petře Prchalové kroužek převzal a po domluvě s dětmi jej předělal kroužek silového zápasení.

Radek Notorix Streit

Šermíř, woodcrafter
Od 3 let člen T.J.Sokol Babice nad Svitavou.
Kurz studium pedagogiky pro pedagogy volného času vykonávající dílčí přímou pedagogickou činnost.

Tomáš Hrnčiřík

Ondřej Prchal

trenéři ZÁPASENÍ

věkové kategorie

od 10 let

dívky i hoši

tréninky

od 10 let

pondělí: 19:30 – 21:00

čtvrtek: 19:00 – 20:30

věkové kategorie a kdy trénujeme?

Tělocvična

SPORTY

volejbal, basketbal, sálový fotbal, školní sporty (přehazovaná, vybíjená, malá  házená atd.), gymnastika, zápasení

POVRCH