naše sportoviště

Sokol přináší sport pro každého bez rozdílu věku a příjmu. Rozvíjí tělesnou zdatnost svých členů i ostatních. Pohyb považuje za součást zdravého životního stylu. Lidem pomáhá nacházet v po hybu radost.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Donec iaculis gravida nulla. Integer tempor. Nullam at arcu a est sollicitudin euismod. Aliquam ornare wisi eu metus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Vivamus ac leo pretium faucibus. Aenean id metus id velit ullamcorper pulvinar. Aenean fermentum risus id tortor. Pellentesque pretium lectus id turpis. Vestibulum erat nulla, ullamcorper nec, rutrum non, nonummy ac, erat. Nam quis nulla. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus.

SPORTY

volejbal, basketbal, sálový fotbal, školní sporty (přehazovaná, vybíjená, malá  házená atd.), gymnastika, zápasení

parkety

VYBAVENÍ

basketbalové koše, stojany na síť 2,5 m, žebřiny, lano, lavičky, žíněnky, přeskokové nářadí (švédská bedna, koza), odrazové můstky, volejbalová síť a míče, basktetbalové míče, fotbalové branky, baletní tyč

1 hodina 480 Kč (360 Kč)
5 hodin 2000 Kč (1500 Kč)
1 den 4000 Kč (3000 Kč)

* info o slevách a dlouhodobém pronájmu zde

judo, zápas, gymnastika

tatami

tatami

judárna - galerie

SPORTY

judo,scénický tanec, pohybové aktivity rodičů s dětmi

parkety, část baletizol, tatami

sál + vyvýšené podium + baletizol + tatami

velký sál

SPORTY

posilování za pomocí váhy vlastního těla

regutec

cvičební konstrukce

pronájem zdarma

PROVOZNÍ DOBA

9.00–20.00 hodin

Workoutové hřiště

atletika, kondiční cvičení, všestrannost

regutec

2 dráhy, 50 m

doskočiště, barevné vymezení drah

pronájem zdarma

Atletická dráha a doskočiště

REZERVACE SPORTOVIŠTĚ

Děkujeme za odeslání vaší rezervace, brzy vám termín potvrdíme

arrow&v

(360 kČ)

1 HODINA

(1 500 kČ)

5 HODIN

(3 000 kČ)

1 DEN

Dlouhodobé pronájmy se řeší individuálně, celobabické akce jsou zdarma (dohoda s obcí).

Členové T.J. Sokol Babice nad Svitavou mají z uvedených částek za pronájem slevu 25% (částky v závorce).

Při dlouhodobém pravidelném pronájmu tělocvičny (minimálně 4 x 1 hod. za měsíc) jsou částky za pronájem sníženy o 25% (tj. např. nečlenové 360 Kč/hod., členové 270 Kč/hod). Vždy je podmínkou uzavření písemné smlouvy o pronájmu a zaplacení částky za pronájem na minimálně 4 hod. předem, před započetím pronájmu. Minimální platba je pro nečleny 1440 Kč, pro členy 1080 Kč a bude provedena převodem na účet Sokola (do zprávy pro příjemce je nutné uvést jméno a poznámku „PRONÁJEM TĚLOCVIČNA“).

PRONÁJEM SPORTOVIŠŤ