top of page

SPORT, OBČANSTVÍ, KOMUNITA,
OSOBNOST, LASKAVOST.

ORIENTAČNÍ BĚH

Orientační běh patří k venkovním aktivitám, které si užijí děti i dospělí. Oproti klasickému běhu nabízí více zábavy a není kladen důraz jen na běh. 

Orientačního běžce lze popsat jako napůl trailového běžce a napůl jako běžce s mapou a kompasem. Úspěch v závodu vyžaduje, abyste co nejdříve našli kontrolní body, ale určitě se najdou i okamžiky, kdy si řeknete “konečně jsem to našel”. Zvlášť když určování polohy pomocí GPS není povoleno. Orientační běžci se musí při běhu vyrovnat i s různými překážkami v přírodě, kterým se však často lze vyhnout vlastním důvtipem a výběrem jiné trasy.

Při našich trénincích se budou děti formou her seznamovat se základy orientace a pohybu v terénu, ale samozřejmě i rozvíjet své pohybové dovednosti
 

 Pavla Hažmuková

Vedoucí trenér

Orientačnímu běhu se aktivně věnovala zhruba od 10 do 20 let. Poté přešla spíše k běhu radioorientačnímu. V současné době je trenérkou ROB v Bílovicích nad Svitavou.

Martin Kinc

Trenér

Úspěšný reprezentant v OB i ROB.

Věra Staňková

Trenér

Letošní mistryně Evropy v ROB.

trenéři

věkové kategorie

6 let a starší

dívky i hoši

tréninky

6 let a starší

věkové kategorie a kdy trénujeme?

Tělocvična

SPORTY

volejbal, basketbal, sálový fotbal, školní sporty (přehazovaná, vybíjená, malá  házená atd.), gymnastika, zápasení

POVRCH

parkety

ROZMĚRY

?

VYBAVENÍ

basketbalové koše, stojany na síť 2,5 m, žebřiny, lano, lavičky, žíněnky, přeskokové nářadí (švédská bedna, koza), odrazové můstky, volejbalová síť a míče, basktetbalové míče, fotbalové branky, baletní tyč

CENA

1 hodina 480 Kč (360 Kč)
5 hodin 2000 Kč (1500 Kč)
1 den 4000 Kč (3000 Kč)

* info o slevách a dlouhodobém pronájmu zde

kde trénujeme:

Tělocvična a v terénu

bottom of page