SPORT, OBČANSTVÍ, KOMUNITA,

DOSPĚLÝCH SOKOLŮ

SOKOL

BABICE NAD SVITAVOU

Sokol přináší sport pro každého bez rozdílu věku a příjmu. Rozvíjí tělesnou zdatnost svých členů i ostatních. Pohyb považuje za součást zdravého životního stylu. Lidem pomáhá nacházet v po hybu radost.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Donec iaculis gravida nulla. Integer tempor. Nullam at arcu a est sollicitudin euismod. Aliquam ornare wisi eu metus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Vivamus ac leo pretium faucibus. Aenean id metus id velit ullamcorper pulvinar. Aenean fermentum risus id tortor.

kalendář událostí

naše sportoviště

CHCETE SI ZASPORTOVAT?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Mauris elementum mauris vitae tortor. Duis condimentum augue id magna semper rutrum. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Mauris elementum mauris vitae tortor. Duis condimentum augue id magna semper rutrum.

jaké sporty u nás vedeme?