top of page

SPORT, OBČANSTVÍ, KOMUNITA,
OSOBNOST, LASKAVOST.

1901

ZALOŽENÍ SOKOLA V BABICÍCH

116

MALÝCH SOKOLÍKŮ

49

DOSPĚLÝCH SOKOLŮ

SOKOL 

BABICE NAD SVITAVOU

Sokol přináší sport pro každého bez rozdílu věku a příjmu. Rozvíjí tělesnou zdatnost svých členů i ostatních. Pohyb považuje za součást zdravého životního stylu. Lidem pomáhá nacházet v po hybu radost.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Donec iaculis gravida nulla. Integer tempor. Nullam at arcu a est sollicitudin euismod. Aliquam ornare wisi eu metus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Vivamus ac leo pretium faucibus. Aenean id metus id velit ullamcorper pulvinar. Aenean fermentum risus id tortor. 

kalendář událostí

naše sportoviště

CHCETE SI ZASPORTOVAT?

Pro ty z vás kteří si chtějí zasportovat ať už v hale, nebo na venkovním hřišti, nabízí Sokol k pronájmu svá sportoviště. 

Zájemci si mohou pronajmout např. tělocvičnu, nebo velký sál popř. si užít pohybu i na venkovních hřištích. Možný je jak krátkodobý, tak dlouhodobý pronájem. Podívejte se na rozpis jednotlivých sportovišť a nebo nás kontaktujte. Budeme jedině rádi, když nebudou naše sportoviště zahálet :)

jaké sporty u nás vedeme?

bottom of page